Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


polscykibice.com@o2.pl

Koniec Zgody

Od dnia dzisiejszego nic już nie łączy Bałtyku Gdynia z Ferencvarosem Budapeszt.

Bardzo słabe ostatnio kontakty na linii Fradi - Bałtyk stawiały pod znakiem zapytania tą zgodę.

Szalę przeważyło powieszenie na płocie flagi Śląska Wrocław podczas derbów z Ujpestem. Rozstanie nastąpiło kulturalnie. Zgoda trwała 10 lat.
Flagi zmieniają właściciela
Kilka flag Górnika Wałbrzych podczas meczu z Jarotą Jarocin zmieniło dziś właściciela.
Nowymi posiadaczami tych że flag stali się kibice Śląska Wrocław.

Link
Strata flag na rzecz Koalicji

Pogoń Lębork traci flagi !
Flagi Pogoni zostały skrojone przez kiboli Gryfa Słupsk (50 osób) i Lechii Gdańsk (20 osób).

Link
Nowa Zgoda
Przybito zgodę na linii Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra. Wcześniej ekipy łaczył układ.

Link
GKS Tychy Traci Flage
GKS Tychy stracił dziś flagę na rzecz Ruchu Chorzów, podczas swojego meczu hokeja.

Strata flagi odbyła się podczas meczu u siebie, flaga została skrojona z partyzanta czyli szybko i zdecydowanie. Odpowiedz Tyskich to bieg przez halę za osobami które miały ich flagę, a pod halą czekała delegacja Ruchu. GKS mimo natracia nie odzyskuje już flagi.
Flagi Zmieniają Właściciela
Dziś w Rybniku zostały skrojone 3 flagi ROW-u Rybnik


Stanowisko kibiców Ruchu Chorzów

„Flagi nie zostały skradzione z magazynku! Leżały na ziemi koło biurka w klubowym dziale marketingu, miejscu dostępnym dla każdej osoby, która mogła wejść z ulicy. Chłopaki z Ruchu weszli do środka i na oczach pracowników klubu po prostu podnieśli karton i z nim wyszli. Był to rewanż NRŚL za wykrojenie z auta flagi Bykowina pod nieobecność właściciela. Informacja „Płótna skradziono z klubowego magazynku” brzmi więc jak przekłamanie i kojarzy się jednoznacznie z wbiciem z łomem do magazynku klubowego pod osłoną nocy.”

rybnik.naszemiasto.pl:
„Dziś około godziny 10 do siedziby klubu piłkarskiego Energetyk ROW Rybnik wtargnęła około 10-osobowa grupa kibiców. Wszyscy przebrani byli w barwy klubu z Rybnika. Od pracującej w klubie Magdaleny Figury zażądali wydania klubowych flag, które przechowywane były w biurze.

- Podawali się za naszych kibiców, ale nie chciało mi się w to wierzyć, bo zachowywali się bardzo agresywnie. Poszarpali mnie kilka razy, próbowali przeszukać biuro – mówi nam Magda Figura, która w Energetyku ROW zatrudniona jest jako specjalista ds. marketingu.

O tym, że za napadem na siedzibę rybnickiego klubu stoją kibole Ruchu Chorzów działacze Energetyka ROW Rybnik przekonali się po chwili, kiedy do klubu przyszli prawdziwi sympatycy ROW-u. – Dodatkowo na stronie internetowej fanów klubu z Chorzowa pojawiły się zdjęcia naszych flag wiszących w Chorzowie – mówi Magda Figura.

Sprawa napadu na siedzibę klubu z Rybnika została już zgłoszona na policji. Szukaniem bandytów zajmie się policja.”


Link Link
Padły Kolejne Zgody

W dniu dzisiejszym po 5 latach pada zgoda na linii Elana Toruń - Jeziorak
Ilawa.


Rowniez dzis padla zgoda Warty Poznań z Obra Koscian.

Padła Kolejna Zgoda....


Dnia 2 listopada 2013 oficjalnie zostaje zerwana zgoda na linii Proch Pionki -
Szydłowianka Szydłowiec.
Koniec Zgody na Linii....
Zgoda na linii Legia Warszawa & Juventus Turyn z dniem 30.10.2013r. przeszła do kart historii.

Obie strony rozstały się wzajemnym szacunku.

Info: www.zyleta.info
Adam Nawałka selekcjonerem reprezentacji Polski
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował na swojej stronie internetowej, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Adam Nawałka. 56-letni szkoleniowiec obowiązki obejmie 1 listopada 2013 roku. Jego debiutem będzie mecz ze Słowacją, który 15 listopada odbędzie się we Wrocławiu.
Łapiński: Nie chcemy karać klubów za niewinność
Wczoraj w Szczytnie odbyła się konferencja „Pseudokibice, a wizerunek Polski na świecie”. Uczestniczyli w nim przedstawiciele policji, ministerstwa spraw wewnętrznych, ministerstwa sprawiedliwości oraz środowiska piłkarskiego. O problemach poruszonych podczas konferencji porozmawialiśmy z Dariuszem Łapińskim, Krajowym Koordynatorem ds. Współpracy z Kibicami w PZPN.

Link
Polski kibic? Wykształcony, oczytany, uprawiający sport
Portal www.niezalezna.pl - opublikował wyniki badania przeprowadzonego przez spółkę Ekstraklasa SA wspólnie z MillwardmBrown SMG KRC pokazały, że przeciętny kibic piłkarski w naszym kraju jest oczytany i wykształcony, a dodatkowo aktywny fizycznie.

"Kibice, którzy oglądają mecze na stadionach, to najczęściej osoby młode i co ważne, lepiej wykształcone niż przeciętny Kowalski. Ponad 50 proc. ma mniej niż 34 lata, prawie 60 proc. z nich to osoby z wyższym i średnim wykształceniem. Kibice piłkarscy, zwłaszcza ci, którzy oglądają mecze na stadionach, to też osoby zdecydowanie bardziej aktywne sportowo niż statystyczny Polak. Ponad 54 proc. z nich w miarę regularnie uprawia sport; najchętniej jeżdżą na rowerze biegają, pływają lub grają w piłkę nożną. To prawie trzykrotnie więcej niż w całej populacji. W Polsce regularne uprawianie sportu deklaruje 20 proc. Polaków" - czytamy w podsumowaniu raportu.

"Kibice piłkarscy, a zwłaszcza ci, którzy oglądają mecze na stadionie, to osoby, które częściej sięgają po gazety, słuchają radia, korzystają w internetu. Ci, którzy chodzą na stadiony, to też osoby dużo bardziej zaawansowane technologicznie. Korzystają z najnowszych mediów: częściej posiadają tablety, telefony komórkowe z internetem.
70 proc. ze stadionowych kibiców sięga po codzienne gazety, ponad 80 proc. regularnie korzysta z internetu, prawie 1/3 ściąga regularnie aplikację na telefon a prawie 60 procent posiada konto na portalu społecznościowym" - można dowiedzieć się z lektury.
podsumowania.

Z opublikowanych statystyk wynika, że 64% Polaków interesuje się sportem, a 37% piłką nożną. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej grupie obywateli Polski, której liczebność wynosiła 3 tysiące osób.

www.niezalezna.pl